O nás

Poslanie a hodnoty

Alpen Pharma je stabilná, sociálne zodpovedná a etická spoločnosť, ktorá prináša pacientom inovatívne metódy liečby a prevencie chorôb. Cieľom našej spoločnosti je udržať a chrániť zdravie a krásu, ako aj zlepšiť kvalitu života miliónov ľudí na našej planéte.

 

Alpen Pharma venuje veľkú pozornosť spolupráci s lekárskymi a zdravotníckymi zariadeniami, zdravotníckymi pracovníkmi, lekármi a spotrebiteľmi farmaceutických výrobkov. Aktívne podporuje vedecké konferencie, odborné semináre a vzdelávacie programy, zamerané na zlepšenie odbornosti lekárov.

 

Alpen Pharma je sponzorom a realizátorom mnohých programov, zameraných na udržanie a zlepšenie kvality zdravia našich obyvateľov, ako: “Zdravé detstvo znamená Zdravý národ”, “Život bez jaziev”, “Som zvláštny” atď.

 

“V mene zdravia!” – ušľachtilé poslanie Alpen Pharma, ktoré definuje povahu celej svojej obchodnej činnosti.

 

Naše hodnoty

 

Prioritou pre nás všetkých, ktorí pracujeme v Alpen Pharma, je pacient. Je našou prioritou, poskytovať vysokokvalitné služby, dbať na profesionalitu a mať zodpovednosť za účinnosť a bezpečnosť liekov. Alpen Pharma chce pomáhať každému pacientovi, aby bol zdravší.

 

Usilujeme sa o splnenie očakávaní a potrieb každého klienta spoločnosti Alpen Pharma – lekára, lekárnika, distribútora.

 

Účinnosť a bezpečnosť našich liekov je overená na miliónoch spokojných pacientov v desiatkach krajín.