Partneri

Sme otvorení partnerstvu

Sme otvorení partnerstvu.

 

Alpen Pharma je medzinárodná spoločnosť so svojimi zastúpeniami po celom svete. Vďaka našej flexibilnej štruktúre sme otvorení na spoluprácu s novými partnermi. Vytvárame podmienky pre dlhodobú a plodnú spoluprácu. Individuálny prístup k spolupráci nám umožňuje rozvíjať vzájomne prospešné vzťahy s každým partnerom.

 

in_uk_1.jpg

 

Naša strategická priorita

 

Vieme, že mnohé z výborných nápadov, môžu prichádzať zvonku, a preto je spolupráca s inými spoločnosťami, organizáciami a výskumnými centrami základnou súčasťou našej obchodnej stratégie. Partnerstvo a rozvoj inovatívnych prístupov je našou strategickou prioritou.

 

in_uk_2.jpg

 

Vzájomné partnerské výhody

 

Partnerstvo s Alpen Pharma vám prinesie:

  • Globálnu spoluprácu;
  • Otvorenie a rozvoj nových trhov a obchodných smerovaní;
  • Možnosť vedeckých a klinických skúšaní;
  • Inovatívne riešenia.

 

Spolupráca s nami vám umožní využiť odbornú podporu našich regionálnych tímov. S našimi zamestnancami budete môcť prezentovať svoje produkty na nových, rozvíjajúcich sa trhoch v rôznych krajinách. Ponúkame celý rad služieb na podporu vašich myšlienok a produktov vo všetkých fázach podnikania.

 

in_uk_3.jpg

 

Náš cieľ

 

Máme záujem spolupracovať v rôznych oblastiach farmácie a parafarmácie. Naším cieľom je navzájom využívať schopnosti, skúsenosti a zdroje, aby sme lepšie uspokojili potreby našich pacientov.