Tlačové centrum

Tradičný workshop spoločnosti Alpen Pharma AG: inšpiruje, spája a upevňuje vzťahy

25.04.2020

Tohtoročný  medzinárodný workshop bol už 18. v poradí a bol zorganizovaný v slnečnom Baku. Tradičná jesenná akcia trvala týždeň a zúčastnilo sa na nej 370 účastníkov z viac ako 20 krajín. Zamestnanci absolvovali okolo 10 rôznych školení. Okrem toho sa podarilo spoločne navštíviť 18 miestnych lekární, kde sa účastníci stretnutia oboznámili so špecifikami práce farmaceutických zástupcov v Azerbajdžane.

 

Workshop je skvelou príležitosťou na zdieľanie informácii, vlastných skúseností a tajomstiev efektívnej práce medzi kolegami. V diskusiách v jednotlivých pracovných skupinách sa riešili aktuálne témy a nové výzvy medzinárodnej spoločnosti Alpen Pharma.

Tento rok mali účastníci workshopu novú príležitosť – zistiť na vlastné oči, ako pracujú kolegovia v Azerbajdžane. Najprv vytvorili medzinárodné tímy, ktoré následne navštívili lekárne v starobylom centre Baku. Dobrá nálada, spoločné zážitky a intenzívna komunikácia pomohla k dosiahnutiu hlavného cieľa, výmeny informácií medzi kolegami z rôznych krajín a prostredí.

– Rodinná atmosféra medzinárodného stretnutia Alpen Pharma bola pre mňa skutočne veľmi obohacujúca. Bolo povzbudivé dozvedieť sa viac o plánoch a víziách spoločnosti. Veľmi užitočná bola aj výmena skúseností a stratégií s uvedením nových produktov v jednotlivých krajinách. Problematika  digitálneho marketingu patrila k najdôležitejším na tohtoročnom workshope, poznatky ktorého určite využijem v blízkej budúcnosti, – povedal Peter Súkup, produktový manažér spoločnosti Alpen Pharma Slovakia.